تاثیر عمل جراحی لیپوماتیک در زیبایی ران


ران پا به دلیل عوامل ژنتیکی و یا نداشتن تحرک بزرگ می شود. افرادی که ساعت زیادی  از روز را در حال نشستن هستند، پس از مدتی چربی های اضافه در ناحیه ران آنها جمع می شود. براساس نظر متخصصین تغذیه، می توان با استفاده از ورزش هایی همچون دوچرخه سواری، این قسمت از بدن را لاغر نمود. اما همیشه فرصت کافی برای انجام ورزش وجود ندارد. بنابراین بسیاری از افراد به دنبال روش های آسانتر هستند تا بتوانند در مدت زمان کوتاهتری قسمت ران پای خود را لاغر کنند. یکی از این روش ها، لیپوماتیک است. با دستگاه لیپوماتیک می توان چربی ها اضافه را برداشت و سایز ران را کاهش داد.

لیپوماتیک ران پا

لیپوماتیک از آن دست روش های لاغری سریع می باشد که برای تمامی قسمت های بزرگ بدن قابل استفاده است. این روش در نواحی مختلف بدن از قبیل شکم، گردن، سینه، پهلو و ران قابل استفاده میباشد اگر پزشک به کار خود مسلط باشد، می تواند در تمامی نقاط بدن اعم از نواحی بزرگ و کوچک از این روش استفاده کند.

لیپوماتیک ران پا
 افرادی که به چاقی موضعی در ناحیه ران پا مبتلا هستند، می توانند با استفاده از این روش، در مدت زمان کوتاهی از شر چربی های اضافی این ناحیه خلاص شوند.

پس از اینکه پزشک تشخیص دهد که بیمار می تواند از روش لیپوماتیک برای لاغری ران پا استفاده کند، از نظر زیباشناسی آن را به چند ناحیه تقسیم می کند که عبارت است از: خارج ران، داخل ران، جلوی ران و پشت ران. تمامی این قسمت ها می توانند تنها در یک جلسه لاغر شوند. پزشک نیز باید به کار خود مهارت کافی داشته باشد تا پس از اتمام کار، پوست ران هموار و متناسب با نواحی مجاور باشد.