مزایای تزریق چربی

تزریق چربی برای زیباسازی صورت و جوانسازی پوست یکی از روش های کاربردی به حساب می آید  . استفاده از این روش دارای مزیت هایی نیز می باشد 

  • این روش در واقع روشی طبیعی می باشد که باعث شده نسبت به تزریق ژل طرفداران بیشتری داشته باشد  .
  • درمان کم خطر می باشد و به نوعی می توان گفت در صورتی که تحت نظر متخصص پوست صورت بگیرد ، خطری وجود نخواهد داشت  .
  • واکنش و اعلائم احتمالی بعد از تزریق چربی به شدت کمتر از سایر روش ها می باشد  . زیرا چربی از بافت های خود بدن تهیه می شود و با بدن شخص سازگاری دارند  .
  • از سایر مزیت های استفاده از تزریق چربی ماندگاری این مواد می باشد  .

مسائلی که باید در مورد تزریق چربی بدانید

چربی گرفته شده از بدن شما به عنوان یک پرکننده طبیعی می­باشد و برای افزایش حجم صورت و جوانسازی پوست مورد استفاده قرار می گیرد. در این نوع از جراحی نگرانی در مورد عدم قبول شدن چربی از طرف بدن یا انتقال بیماری وجود ندارد. برداشتن چربی از بدن خود فرد و از قسمت هایی که بیشترین تجمع چربی را دارد، صورت می­گیرد. این قسمت ها شامل شکم، پهلو و ران می باشد.

تزریق چربی در چه قسمت هایی استفاده می شود؟

در واقع از تزریق چربی می توان در بسیاری از قسمت های بدن استفاده نمود .

به طور مثال برای زیباسازی شکم  ، فرم دهی سینه و باسن  ، زاویه سازی صورت  ، پروتز گونه و لب  و …  می توان از تزریق چربی استفاده نمود .

ماندگاری تزریق چربی

ماندگاری در تزریق چربی به میزان فعالیت های بدن فرد بستگی دارد  . افرادی که در ناحیه شکم می باشند می دانند که با انجام ورزش این چربی ها کم می شود  . چربی تزریق شده هم از همین چربی می باشد  ، بنابراین امکان جذب آن وجود دارد  . ولی در کل ماندگاری تزریق چربی بالا بوده و حداقل 2 سال می ماند  .